Куяльник – це відома мінеральна столова вода України, а також лікувальні грязі і ропа лиману. Слово лиман давньогрецьке, ці місця відомі своїми цілющими якостями вже понад 2.5 тисячі років.
У Російській імперії курорт Куяльник був заснований ще в 19 столітті. Зараз Куяльник успішно конкурує з грязями Мертвого моря в Ізраїлі і з грязями і ропою курорту Саки в Криму. Співвідношення ціна і якість на користь саме курорту Одеси, тому розвивається дуже швидко приватний сектор. Багато інваліди поселяються тут назавжди, самі поправляють здоров’я і заробляють на лікуванні інших інвалідів. Одеса поруч, так що доступні культурні розваги та вся інфраструктура європейського великого міста.
Ропа лиману Куяльник – це казкова “мертва вода”, сірководень. Звичайно запах не особливо радує, але такий бруд і ропа вбиває хвороботворні бактерії. Мінеральна вода Куяльник має невеликий рівень солей. Цілком хороша і для здорових людей.
Увага, лікування ропою лиману Куяльник тільки по показанням лікаря: захворювання опорно-рухового апарату, захворювання шкіри, лікування від чоловічого і жіночого безпліддя, від частого позиву в туалет, захворювання нервової системи та хребта (особливо радикуліт).

 

Фото лиману Куяльник

 

Фото санаторію Куяльник

 

Лиман Куяльник на мапі