Вилкове – Українська Венеція в дельті Дунаю, яка відома не всім. У містечку Вилкове вулиці – це річкові протоки, по ним пересуваються на човнах. А риба ловиться добре і вона тут особливо смачна. Стиль відпочинку у Вилковому залишається тихим сільським, екологічним. Садиби для відпочинку зазвичай обладнані гостьовими кімнатами на невелике число гостей для веселого активного відпочинку, мангалами для шашлику і риби, плавальними басейнами у дворі. Звичайно, лазні і сауни теж з теплими і холодними басейнами. Не думаю, що Венеція може похвалитися нормальної парилкою з віниками з берези або дуба, можливістю пісні в альтанці заспівати під гітару, у нас свій стиль)))
Відпочинок в Вилкове в першу чергу має на увазі полювання, риболовлю, каякінг (веслування на пластикових сучасних байдарках), екскурсії на катерах – це все в Одеській області можливо цілий рік.
Вилкове так само приваблює тим, що це одночасно і гирло Дунаю і Чорне море. Все поруч. Величезний культурний потенціал Одеси. Місця легендарні. Місцева кухня поєднує в собі Україну, Туреччину, Молдову, Румунію, Болгарію. Страви колоністів з Німеччини, Франції, Швейцарії. Хороші коньяки, домашні вина і ракія.

 

Фото Вилкове

 

Вилкове на мапі