Офіційна назва цього туристичного дегустаційного комплексу Устриці Скіфії. Скіфи не жили біля моря, та й устриць не їли, але мода … Середземноморська дієта. Устриці підвищують потенцію, а зараз важливо, що підвищують імунітет. І адже спробувати устриці прямо живими там де бачиш як вони ростуть – це цікаво.
Після випадання Криму з міжнародного туризму курорти Херсонської, Миколаївської, Запорізької областi та, звичайно, Одеса зробили величезний ривок в туристичному розвитку. Тим більше, що тут завжди любили поїсти смачно.
Тепер туристи у нас привчені до натурального білому сухому вину і хочуть до нього устриць. Устричні ферми – справа непроста. Після того як Радянський союз переміг Японії по репораціям в Чорне море було перевезено безліч кораблів з Японії. А з ними і хижий молюск рапана. І ця рапана зжерла всіх устриць, які мешкали на дні Чорного моря. У живих залишилися тільки мідії на палях причалів і на морських скелях.
Коблево – це морський курорт, ще й помідорна столиця України. Хорошої якості вина і коньяки. Назва в вульгарному звучанні Кобелєва, а насправді від француза Кобле. Одним словом, є сенс поїхати і подивитися.

 

Фото Устрична ферма навколо Коблево

 

Устрична ферма навколо Коблево на мапі