Будівництво господарства Фрумушика-Нова почалося влітку 2006 року в українській Бессарабії на місці молдавських сіл Фрумушика-Нова і Рошія, виселених радянською владою навесні 1946 року.
Назва Бессарабія знайоме не всім. Це південно-західна частина Східно-Європейської рівнини, яку люди перетворили в процвітаючий край ще 3 тисячі років тому. Свій внесок в розвиток цих земель внесли стародавні греки, фракійці, румуни, молдавани, ногаи, турки, греки, українці, євреї. 200 років тому колоністи з Німеччини та Швейцарії. Традиції гостинності, чистоти, безпеки; насолоду красивою природою, вином і їжею – апетит легко нагуляти в активному сімейному відпочинку.
-Фрумушика-Нова – це овеча бринза і вино, великі отари овець, бджолиний санаторій, фазанів розплідник, музей соцреалізму, етнографічний музей, де відновлені традиційні будинки різних часів (в них навіть і зупинитися можна), красиві виноградники і різні розваги. І правильний набір для сімейного заміського відпочинку: казан, мангал, барбекю, баня на дровах, чан, рибалка і полювання. Подорож у часі смачне і корисне. З Одеси це відпочинок вихідного дня. А з Києва приїхати з сім’єю не особливо довго і зовсім недорого. На тиждень або на день, на канікули з дітьми, має сенс хоч раз приїхати в Фрумушику-Нову.

 

Фото Фрумушика-Нова

 

Фрумушика-Нова на мапі