Відпочинок у Фонтанці

Поєднання сухого степового повітря, моря, сонця, якісної питної води роблять селища Крижанівка, Ліски, Нова Дофінівка, Фонтанка, Чорноморське і місто Южне курортами. Показання для лікування тут - астма, алергічні захворювання шкіри і внутрішніх органів, серцево-судинна система, органи дихання, нерви (бо простір, краса і спокій). Але не тільки оздоровленням цікаві ці курорти. Тут великий вибір пляжів від диких до ультрасучасних з сертифікатом Блакитний прапор, ресторани, кафе, готелі, приватне житло у бабусь або апартаменти з євроремонтом в нових житлових комплексах. Так само в Фонтанці розташований найбільший на півдні України ТРЦ з гіпермаркетом Ашан, боулінгом, кінотеатром, картингом і великим фудкортом. Відстань до Одеси 3 км. На місцевому ринку якісні продукти харчування від місцевих фермерів, в тому числі для лікувальної дієти. Відпочинок в Фонтанці - найправильніший вибір відпочинку в Одесі.

Зняти житло в Фонтанці

На цій сторінці розміщені пропозиції приватного сектора Фонтанки з прямими контактами власників. Це гостьові будинки, номери в приватних домоволодіннях і квартири в нових житлових комплексах.

Відпочинок біля моря

Різноманітні пляжі від диких до супер облаштованих

Відпочинок у Фонтанці
Комфортне проживання

Готелі, апартаменти і приватне житло

Відпочинок у Фонтанці
Зелені дворики

Фонтанка славиться своїми південними затишними зеленими двориками

Відпочинок у Фонтанці
Розвинена інфраструктура

Поруч знаходиться найбільший на півдні України ТРЦ

Відпочинок у Фонтанці
Найцікавіші екскурсії

Екскурсії по Одесі та Одеської області

Відпочинок у Фонтанці

Мапа пам’яток Одеси

Пропонуємо індивідуальні екскурсії по визначних пам’ятках Одеської області та Одеси на повноприводному авто з кондиціонером. Пам’ятки, які можна відвідати, дивіться в на мапі нижче (на жаль карта не працює в mobile AMP версії сайту):